top of page
diadays medical disposable caps bonnet mob cap  manufacturer producer1.jpg

tek kullanımlık bone
imalatı

CE - ISO 13485

CERRAHİ - MEDİKAL TEK KULLANIMLIK BONELER

  • CERRAHİ BONELER : Diadays Tek Kullanımlık Medikal Boneler, herhangi bir klinik, hastane, laboratuvar veya muayene odası için gerekli bir kişisel koruyucu giysidir. Diadays Boneler, uygun hijyen güvenliğini koruyarak ve kirlenmeyi önleyerek saçınızı örter.

  • HAFİF NEFES ALABİLİR : Diadays Tek Kullanımlık Medikal Boneler, spunbond polipropilenden yapılmıştır ve maksimum konfor sağlar ve takması kolaydır. Geleneksel tarz, mükemmel uyum için başınızı sıkıca sarar. Boneler, ihtiyacınız olduğu sürece başınızda rahatça kalır. Saçları etkili bir şekilde gözlerinizden ve çalışma alanınızdan uzak tutun.

  • ÇOK AMAÇLI KEPLER - BONELER : Çeşitli cerrahi ortamlar için idealdir. Hastanelerde hasta bakımı ile ilgilenen cerrahlar, hemşireler, doktorlar ve diğer çalışanlar tarafından kullanılabilir. Hemşirelerin kullanması için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli polipropilen boneler serindir ve saatlerce takılabilir.

  • KULLANIMI KOLAY : Koruyucu başlıklar, sağlık personelinin çeşitli ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Hijyenik baş örtüleri saçları gözünüzden ve işten uzak tutar. Her Diadays Tek Kullanımlık Medikal Bone, partikülleri ve mikroorganizmaları kurutmak için mükemmel bir bariyer oluşturur. Hafif, havalı, rahat malzeme.

SERTİFİKALAR

ISO 13485

MEDİKAL ÜRÜNLER KALİTE YÖNETMELİĞİ

C E

LOJİSTİK

NAYLON PAKET ÖLÇÜLERİ : 19X14X9 cm

KOLİ ÖLÇÜLERİ : 40x60x40 cm

KOLİ AĞIRLIĞI : 5,5 Kg

PAKET İÇİ ADET : 100 Adet Maske

KOLİ İÇİ PAKET ADEDİ : 24 Adet Kutu

KOLİ İÇİ BONE ADEDİ : 2400 Adet Maske

YÜKLEME BİLGİSİ

Paletsiz Yükleme

20'DC Konteyner : 176 Koli

40'DC Konteyner : 384 Koli

Paletli Yükleme

13'6 Standart Tır : 660 Koli

bottom of page