diadays medical disposable caps bonnet m
  • CERRAHİ BONELER : Diadays Tek Kullanımlık Medikal Boneler, herhangi bir klinik, hastane, laboratuvar veya muayene odası için gerekli bir kişisel koruyucu giysidir. Diadays Boneler, uygun hijyen güvenliğini koruyarak ve kirlenmeyi önleyerek saçınızı örter.

  • HAFİF NEFES ALABİLİR : Diadays Tek Kullanımlık Medikal Boneler, spunbond polipropilenden yapılmıştır ve maksimum konfor sağlar ve takması kolaydır. Geleneksel tarz, mükemmel uyum için başınızı sıkıca sarar. Boneler, ihtiyacınız olduğu sürece başınızda rahatça kalır. Saçları etkili bir şekilde gözlerinizden ve çalışma alanınızdan uzak tutun.

  • ÇOK AMAÇLI KAPAKLAR : Çeşitli cerrahi ortamlar için idealdir. Hastanelerde hasta bakımı ile ilgilenen cerrahlar, hemşireler, doktorlar ve diğer çalışanlar tarafından kullanılabilir. Hemşirelerin kullanması için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli polipropilen boneler serindir ve saatlerce takılabilir.

  • KULLANIMI KOLAY : Koruyucu başlıklar, sağlık personelinin çeşitli ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Hijyenik baş örtüleri saçları gözünüzden ve işten uzak tutar. Her Diadays Tek Kullanımlık Medikal Bone, partikülleri ve mikroorganizmaları kurutmak için mükemmel bir bariyer oluşturur. Hafif, havalı, rahat malzeme.

Renk Seçenekleri

Ölçü Seçenekleri

42 cm

17 ınch

46 cm

18 ınch

52 cm

21 ınch

Medikal Bone - Akordeon Bone

Tek Kullanımlık

LOJİSTİK

karton-koli.png

Koli Ölçüleri

40 cm x 60cm x 40cm

Koli Ağırlığı

5,7 Kg

Koli içi adedi

3000 Adet